YÖNETİM

Dr. Şükrü BOZLUOLÇAY

Yönetim Kurulu Başkanı

Samsun 1958 doğumlu Dr. Şükrü Bozluolçay,1975-89 arası İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimi ve Nükleer Tıp ihtisasını yaptı. 1989 yılında nükleer tıp hizmeti veren ilk şirketi MNT’yi kuran Bozluolçay, ağırlıklı olarak sağlık sektöründe cihaz ve hizmet sağlayıcılığı ve ilaç endüstrisini içeren, ileri teknoloji ve hizmet kalitesiyle hayata değer vermeyi amaçlayan şirketleriyle Bozlu Holding’in Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Uzun yıllar TÜSİAD’ın "Sağlık Çalışma Grubu"nun başkanlığını yapan Dr. Şükrü Bozluolçay 2012 yılında Türkiye’de Yılın Girişimcisi seçildi.

Dr. Bozluolçay evli ve iki çocuk babasıdır.

Uğur BOZLUOLÇAY

İcra Kurulu Başkanı (CEO)

1966 Samsun doğumlu Uğur Bozluolçay lise eğitimini Samsun’da tamamlandıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdi. Çeşitli üretim firmalarında mühendis ve yönetici olarak çalıştıktan sonra 1994 yılında Epsilon Elektronik A.Ş. firmasını kurdu. 1994 senesinden beri Bozlu Holding bünyesindeki çeşitli firmalarda yöneticilik yapan Bozluolçay, Bozlu Holding İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Uğur Bozluolçay evli ve 2 çocuk babasıdır.

İsmail DERNEK

İcra Kurulu Üyesi , MNT Sağlık Hizmetleri AŞ Genel Müdürü

Hacettepe Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunu olan İsmail Dernek ,Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı. İş hayatına Koç Holding “Management Trainee” programı kapsamında Beko Elektronik A.Ş.’de AR-GE Departmanında Elektronik Mühendisi olarak atılan Dernek, Vestel Pazarlama A.Ş.’de önce Pazarlama Müdür Yardımcısı ve sonra da Pazarlama Müdürü olarak devam etti. Daha sonra 1997'den 2009'a kadar Siemens San. ve Tic. A.Ş. Sağlık Bölümünde çeşitli yönetici pozisyonlarında görev aldı.

2009'da Sağlık Grup Başkanı olarak Bozlu Holding bünyesinde göreve başlayan Dernek, şu anda MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş'nin genel müdürlüğünü yürütmektedir.

İsmail Dernek, 1969 Adana doğumlu, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mehmet ERİNKURT

İcra Kurulu Üyesi, Epsilon-ndt A.Ş Genel Müdürü

1963, Kayseri doğumlu Mehmet Erinkurt, profesyonel iş yaşamına Kurt&Kurt Holding şirketlerinden, Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de 1990-1995 yılları arasında İstanbul Bölge Müdürü olarak başladı.

1996-2006 yılları arasında Bozlu Holding bünyesindeki çeşitli şirketlerde yöneticilik yapan Erinkurt, 2006 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu, Epsilon-NDT Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.' de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. Mehmet Erinkurt evli olup, İşletme alanında eğitim almıştır.

Prof. Dr. Hikmet BAYHAN

İcra Kurulu Üyesi, ArGe ve İnovasyon Müdürü

Prof. Dr. Hikmet Bayhan lise eğitimini Malatya’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. İhtisasını Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde Nükleer Tıp dalında tamamlayan Prof. Bayhan, 1986'da doçent ve 1992'da profesör olarak GATA Nükleer Tıp Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı. 1999 yılında GATA'dan emekli olduktan sonra Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalıştı.

2001'dan beri Bozlu bünyesinde çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Prof. Bayhan, halen Eczacıbaşı-Monrol’ün Sağlık Bakanlığı nezdindeki Bilimsel Danışmanlığı ,Mol-Image ve Capintec şirketlerinde danışmanlık görevlerini yürütmektedir.

Bitlis 1951 doğumlu Prof. Dr. Hikmet Bayhan, evli ve bir çocuk babasıdır.

Eray KÜLCÜ

İcra Kurulu Üyesi

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu olan Eray Külcü, Drexel University’de Biyomedikal Mühendisliği (MScBME) ve Elektronik Mühendisliği (MScEE) yüksek lisans programlarını bitirdikten sonra Kaliforniya merkezli ARGE firması Cygnus Inc.’de araştirma ve geliştirme mühendisi olarak çalıştı. Eray Külcü ayrıca San Jose State University’den işletme yüksek lisans (MBA) sahibidir.

2009 yılında Bozlu Holding’e katılmadan önce 2003-2007 arası Siemens Tıp Çözümleri’nde pazarlama ve satış pozisyonlarında görev almış, 2007-2009 arasında ise Euromedic International (Affidea) Türkiye organizasyonunun kuruluşunda iş geliştirme ve diagnostik iş kolu direktörü olarak çalıştı.

Bozlu Holding bünyesinde çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Külcü, 2016 yılında Capintec Inc, DDD-Diagnostic AS ve Moleküler Görüntüleme San. Ve Tic. A.Ş.’den sorumlu İcra Kurulu üyesi olarak üye olarak atandı.

1973 İzmir doğumlu Eray Külcü, evli ve iki çocuk babasıdır.

Dr. Hakan ÖGE

Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (CFO)

Profesyonel iş hayatına finansal kontrolör olarak başlayan Hakan Öge, 2005 – 2010 yılları arasında BNP Paribas – Fortis finansal grubu bünyesindeki Teftiş Kurulları’nda, Teftiş Kurulu Başkanlığı da dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır. 2010 yılında Bozlu Grubuna katılan Hakan Öge, finanstan sorumlu icra kurulu üyesi olarak; farklı ülkelerde ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren Grubun tüm finansal süreçlerinden sorumludur.

Galatarasay Üniversitesinden işletme doktora derecesi bulunan Hakan Öge, CMA, CIA, CFE gibi uluslararası sertifikalara sahiptir.

1979 doğumlu Hakan Öge, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ertuğrul Çelebi

İcra Kurulu Üyesi

Ertuğrul Çelebi, Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Profesyonel iş hayatına Emlakbank Çorlu projesinde başlayan Çelebi, 1994’te Çelebi Mühendislik proje firmasını, 1995’te ise Aser İnşaat firmasını kurdu. 2006'da yeni bir yapılanmaya giderek Dr. Şükrü Bozluolçay ile birlikte Globus Yapı Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.‘yi kuran Çelebi, yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve Bozlu Holding İcra Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

1968 Osmancık doğumlu Çelebi ,bir kız çocuk babasıdır.