HAKKIMIZDA


Temelleri 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetlerive Ticaret A.Ş.’nin kurulmasıyla atılan Bozlu Grup, her biri kendi alanında saygın ve bilinirliği yüksek firmalardan oluşmaktadır.

Grubun ana iş kolu onkolojide tanı ve tedavi olmakla birlikte, endüstriyel muayene ve üretim ile inşaat söktörlerinde de faaliyet göstermektedir. Ayrıca sanat alanında da yatırımları bulunan Bozlu Grup, yurt içi ve yurt dışında uluslararası standartlara uyum ve sürekli iyileştirmeye önem vermektedir. İleri teknoloji içeren ve değer yaratan yatırımlar yaparak bulunduğu her sektörde sürdürülebilir bir büyüme hedeflemektedir.

Bozlu Grup, en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet vererek paydaşlarının güvenini kazanmayı başarmıştır.

Bozlu Grup, gerçekleştirdiği ilkler ile Türkiye’nin ve faaliyette bulunduğu diğer ülkelerin sağlık sistemlerine sağladığı katkının yanı sıra ihraç ettiği nitelikli ürünler ile ülke ekonomisine fayda sağlamaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ


HAYATA DEĞER KATIYORUZBozlu Holding olarak bir kurumun temelinin ‘’insan’’, sürdürülebilirliğin ve kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, kendi kendine yöneten şirket anlayışımızın bize her zaman sürdürebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz.


Kataloğu Gör